Web Kanadı | Biz Kimiz?

Web Kanadı Makale ve yorumlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2017 yılından bu yana faaliyette olan www.webkanadi.com, Profesyonel blog kategorisinde, bağımsız bir blogdur. Kuruluş amacı ticari faaliyette bulunmak veya kazanç elde etmek değildir. Bunun yanında www.webkanadi.com’mu ayda yaklaşık 17.000 kişi ziyaret etmektedir. www.webkanadi.com’da blogun periyodik giderlerini, tanıtım harcamalarını ve gelişerek daha iyi hizmet sunması ile ilgili diğer masraflarını karşılamak üzere, bağış kapsamında kabul edilen belirli ücretler karşılığında tanıtım ve reklamlar yayınlanmaktadır. www.webkanadi.com'un bütün sosyal medya kanalları mevcuttur.

Web Kanadı için gerekli görülen gizlilik politikası

Web Kanadı internet sayfası tamamen hayal ürünüdür. Hiçbir şekilde gerçekle bağdaştırılamaz. Sistem ve yazılar hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa lütfen info@webkanadi.com e-posta adresimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Web Kanadı Makale ve yorumlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

www.webkanadi.com Alan adındaki makaleler, haberler ve diğer yazılar bulunmaktadır. Alan adındaki yazılar tamamen yazara aittir. Sadece yazarın yorumudur. Tamamen hayal ürünü olup hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçekle bağdaştırılamaz, örnek gösterilmesi tavsiye edilmez. Alıntı makaleler tümüyle gerçek yazarına aittir. Alıntı yapılan kısımlar kaynak belirtilerek yazılmıştır. Alıntılar hakkındaki hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan şahısa aittir. Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler ya da resmi taleplerde bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir. Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur. Bu bilgilerin doğruluğu yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır. Alan adının sahibi yada editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez, kabul edilmez. Sisteme girilen yorumlar yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi yada editörleri hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.

Paylaşımlar ve yararlı bilgiler Hakkında

Makalelerimizi ve yararlı bilgilerimizi inceleyebilir, kopyasını talep edebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Makaleler alıntı gösterilmek kaydıyla www.webkanadi.com bağlantısı kopyalanabilir, yorumlanabilir. Bağlantı adresi verilmeden kopyalanan yazılar için hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğiz.