Türk Tasarımcı Kamer Kaan Avdan'dan Göz Alıcı Windows 11 Konsepti

Windows 11 Konsepti ( Video'yu İzlemek İçin Tıklayın )

Teknoloji Cambazları arasında yer alan türk tasarımcı kardeşimiz Kamer Kaan Avdan Microsoft şirketinden önce windows işletim sisteminin tasarımlarını yapıp yayınlıyor her ne kadar microsoft şirketi geçerli olmasa consept gerçekten birçok ülke ilgiyle izleniyor beğeniliyor.. Hatta bazı ülkeler windows 11 işletim sistemin son güncelemesini Türk tasarımcınınyaptığını yapması için şirkete birçok E-posta attığıda haberler arasında yer alıyor..

Daha önce de Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition” ,”Windows XP Mobile 2018 Edition” ve “Windows Vista 2018 Edition” konseptlerini çıkartmıştı son olarak windows serisi arasına bir de Windows 11 için hazırladığını consepti eklemesi bizleri hiç şaşırtmadı..

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan'dan beklentimiz devam edecek. Bir tasarımcının uluslararası arenada bir şeyleri keşfetmesi ülkece hep bizi mutlu etmiştir.

Peki Kamer Kaan Avdan kim? Windows sürümleri için hazırladığı harika çalışmalar ile gündeme sık sık gündeme gelmektedir. Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu kez Windows 11 konseptiyle karşımıza çıktı. Windows 10’un tasarımını ara yüzünü tasarımını bir sonraki seviyeye olan Windows 11’e yükselti, Tasarımdaki sadelik şık iconların yer aldığı tasarımıyla gerçekten göz kamaştırıyor. Tasarladığı yeni inovasyon (jenerasyon) Windows arayüzünü fütüristik değil gerçekçi olarak ortaya koyan Kamer Kaan Avdan, Windows 10’un ve diğer sürümlerin alışıldık arayüzünü geleceğe yuvarlamayı becermiş.

Yeni Windows 11 konsepti’nde iki farklı versiyonu bulunuyor biri koyu arayüz modu diğeri sade grimsi renklerden oluşmaktadır. Windows 11 konsepti, bünyesinde güzel bir Windows XP sürprizi de barındırıyor. Nede olsa insanlar hala uzun yıllar kullanımda kalan Windows xp arayüzünü hafızasında tutuyor. Windows 11 Arayüzünü videomuzda detaylıca gösterilmiştir. İzlemek Windows 11 Consept’i tıklayınız. İzleyebileceğiniz Windows 11 Videosunda, Eksikler gözümüze çarpsada göz kamaştırıyor.

Windows 11 konsept videosu için ( Tıklayınız )

Yazımızda Anlattığım Windows 11 Sürüm Değil Sadece Bir Tasarım Harikasıdır

Bu sürüm daha önceki çalışmalar gibi bir tema ya da indirilebilir versiyon değil yanlış anlaşılmasın sadece hayal gücü ile Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan‘ın gerçeğe dönüşmesi mutehmel bir çalışmasıdır.  Microsoft umarız Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan‘ın  bu çalışmalarını görmüştür ve Windows 10’un yerini alacak sürümde çok daha modern bir yapıda karşımıza çıkar.   Bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle.. Saygılar.