Reklamlar ve Sponsorluklar

Sayfamızı ziyaret ettiğinizde 3. taraf yada 2. taraf şirketlerle işbirliği yaptığımızı görebilirsiniz. Görüntülenen reklamlar veya sponsorlar ziyaret ettiğiniz sayfada ilginizi çekebilecek ürün veya hizmetlerin reklamlarını gösterebilir. Bu reklamların görüntülenmesi esnasında reklam şirketleri ziyaretinizden dolayı elde edilen bilgileri (tarayıcı bilgisi, arama kelimesi, içerikler gibi public ve özel olmayan, kişisel olmayan bilgilerdir) reklam yönetiminde veya kullanıcının ilgisini çekebilecek reklamlar için kullanabilirler. Bu bilgiler isim, soyad, TC kimlik, adres, e-posta veya telefon numarası gibi bilgiler olamaz.

Tanıtım Yazısı, Video ve Banner Ücretleri

- Anasayfada yer alan 70x70 Ebatındaki alana firma logosu yerleştimre reklam bedeli aylık 20 TL 'dir

- Anasayfada yer alacak ve makalede görüntülemek üzere yayınlanacak VİDEO Reklam Ücreti Aylık 100 TL'dir

- Tanıtım yazısı fiyatı 80 TL Yazı içeriğinin tarafımızca hazırlanması istenirse 100 TL‘dir. Yayınlanacak olan tanıtım yazısı en Fazla 50 kelimeden oluşmalı ve özgün olmalıdır.

- Yazıya ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 55 karakter olabilir ve URL içeremez.

- Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.

- Yazı içerisinde en az 1 görsel kullanılmalıdır. Görsel çözünürlüğü 800×315 pikselden düşük ve hareketli olamaz. Görsel formatı JPG, PNG veya GIF formatlarından biri olabilir.

Görsel içerikler daima www.webkanadi.com sunucusunda barındırılır.

- Tanıtım yazıları her zaman sponsorlar kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, anasayfada yan menüde bulunan tanıtım yazıları bölümünde en az 1 Ay sabitlenir.

- Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez.

- Yazı yayınlandıktan sonra, maddi hataların giderilmesi haricinde düzenleme ya da ekleme yapılamaz ve anlam bozuklukları ile imla hataları editör tarafından yazı sahibinden onay alınmaksızın düzeltilebilir.

- Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşılmış, anlam bütünlüğünden yoksun ve editörün kişisel beğenisini öne çıkaran yazılar yayınlanmaz.

Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, bahis, alkol, kumar veya warez olan her türlü illegal sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.

Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

NOT: WEB KANADI üzerinden alınan reklam ücretleri Aylık ücretleri www.webkanadi.com harcamaları içindir..